Новини

Консультації для вступу у Сторожинецький лісовий коледж

Сторожинецький лісовий коледж проводить набір на платні заняття-консультації для вступу у навчальний заклад, які будуть проводитись з 8 червня по 25 червня. Початок занять о 8:30. Контактні телефони: (095) 1749285, (096) 4160259

День відкритих дверей у Сторожинецькому лісовому коледжі

12 травня у Сторожинецькому лісовому коледжі відбувся день відкритих дверей - обмін досвідом з представниками шкільних учнівських лісництв, виступи представників виробництва, організацій, закладів ЗСО.

Наказ Міністерства освіти і науки України "Про виконання обов’язків директора"

Виконувачем обов’язків директора Сторожинецького лісового коледжу призначається Сівак Олег Володимирович.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: «СЛК – 2021»

12 травня 2021 року на базі Сторожинецького лісового коледжу для випускників 9-х та 11-х класів проводиться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: «СЛК – 2021». Початок о 10:00.

#ЧорноБІЛЬ35

З 19 по 26 квітня Сторожинецький лісовий коледж долучився до інформаційної кампанії #ЧорноБІЛЬ35 (35-ті роковини Чорнобильської катастрофи) ініційованої ДОН Чернівецької ОДА.

"Рідна пісня"

Студенти Сторожинецького лісового коледжу взяли участь у обласному фестивалі конкурсі "Рідна пісня"

Всеукраїнський соціальний проект «Мільйон дерев»

Сторожинецький лісовий коледж взяв активну участь у Всеукраїнському соціальному проекті «Мільйон дерев».

Global Money Week 2021

Дистанційне навчання має звичайно свої недоліки та переваги. Не вистачає учасникам освітнього процесу живого спілкування, іноді підводять технічні засоби, але поряд з тим відстань та місце знаходження не є перешкодою для спілкування, набуття досвіду та закріплення знань.

Відеоконференція до Дня землевпорядника

Пандемія, карантин, дистанційне навчання - внесли зміни у наше повсякденне життя. Але традиції навчального закладу, спогади про навчання та плани студентів на майбутнє мають право на існування. Студенти-випускники Сторожинецького лісового коледжу спеціальності "Геодезія та землеустрій", у рамках вивчення дисципліни "Управління земельними ресурсами" до Дня землевпорядника провели відеоконференцію.

Студенти вітають сторожинчан із днем святого Валентина!

Студенти Сторожинецького лісового коледжу вітають із днем святого Валентина! День всіх закоханих або ж день святого Валентина – це свято людей і почуттів. Почуттів, які розкривають і дарують творчість та натхнення.

Студенти Сторожинецького лісового коледжу долучились до фоточеленджу «Разом сильніші»

Щорічно українці відзначають дві знакові події у державотворенні України: 22 січня – День соборності України та 29 січня – річниця бою під залізничною станцію «Крути».

У Сторожинецькому лісовому коледжі педагогічні працівники підвищували професійну майстерність

15 січня у Сторожинецькому лісовому коледжі відбувся педагогічний онлайн-лекторій на тему «Дистанційне навчання: шляхи підвищення професійної майстерності».

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Відтворити відео

    ДО ВІДОМА ВСТУПНИКІВ

 

Прийом заяв та документів вступників додатково буде здійснюватися з 1 серпня 2020 року до 18:00 22 серпня 2020 року.

Вступні іспити, творчі конкурси для цієї категорії вступників проводяться з 23 до 29 серпня 2020 року включно.

Рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12:00 31 серпня 2020 року.

Вступники, які отримали рекомендації для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 12:00 3 вересня 2020 року.

Зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб відбувається не пізніше 12:00 5 вересня 2020 року.

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Вересневий осінній ранок Сторожинецький лісовий коледж зустрів у традиційно піднесеному настрої: веселі, з новими силами після канікул студенти і викладачі, схвильовані батьки, гості свята – усі поринули у атмосферу Дня знань.

Після урочистого відкриття заходу до великої студентської родини звернувся її очільник – директор коледжу В.М. Плакош, який привітав усіх присутніх із початком навчального року та повідомив про плани і перспективи на найближче майбутнє.

Далі слово надали гостям свята. Із привітанням та нагородами звернувся перший заступник голови міської ради П.М. Брижак. Благословив студентів та викладачів на успішне навчання благочинний Сторожинецького району отець Михайло.

Святковий настрій та гарну атмосферу підтримували ведучі заходу Наталя Прокопенко і Олександра Стадлер. А студентський ансамбль «Юність» порадував пісенними дарунками всіх присутніх.

Щороку у велику студентську родину вливається молоде поповнення – студенти І курсу, тому традиційно найбільше уваги було звернено саме їм.

Від імені викладачів виступила керівник групи ЛГ-11 Прокопенко Г.І., яка побажала гарного старту в новому навчальному році як студентам, так і всьому колективу коледжу.

Представлення груп та їхніх кураторів, передача “Ключа знань” від старшокурсників, заповіді випускників коледжу – усе було направлено на “першачків”. Саме вони і мали честь першими зайти до аудиторій коледжу після завершення заходу.

Бажаємо їм та усім студентам і викладачам коледжу натхнення, успіхів та Божого благословення. У добру путь дорогою знань!

Малованюк В.Д., заст. директора з виховної роботи

День знань