Новини

Привітання від студентів СЛФК до Дня Захисників і Захисниць України

Студентська молодь Сторожинецького лісового коледжу вітає Захисників і Захисниць України з їх Днем. Вітає, долучившись до запропнованих форм привітання і проявивши творчість:

“Козацькому роду нема переводу!” у СЛФК була проведена виховна година, присвячена Дню Українського козацтва

11 жовтня для студентів-першокурсників СЛФК була проведена виховна година на тему: “Козацькому роду нема переводу!”, присвячена Дню Українського козацтва.

Увага! Інформація про зустріч випускників у 2021 році

Шановні випускники, двері Сторожинецького лісового коледжу (технікуму) завжди відкриті для вас. Незмінною була, є і буде зустріч випускників нашої альма-матері у третю неділю жовтня. На превеликий жаль, пандемія коронавірусу вносить свої корективи у плани нашого життя. У зв’язку з перебуванням Чернівецької області у зоні карантинних обмежень, зустріч випускників переноситься на невизначений термін (інформацію про проведення буде донесено на сайті коледжу і його сторінках у соціальних мережах).

Зустріч студентів СЛФК із учасником АТО/ООС

Сьогодні 4 жовтня в рамках обласної інформаційної кампанії “Сила нескорених або уклін вам, Захисники України!” приуроченої до “Дня захисників і захисниць України” у СЛФК відбулась виховна година – зустріч з студентів-першокурсників із учасником АТО/ООС, головою громадської організації “Нове суспільство” Олександром Бурдужаном.

Привітання від студентів СЛФК до Дня працівника освіти

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Переможець Всеукраїнського конкурсу- змагання вальників лісу – представник СЛФК

Перше місце серед професіоналів виборов Віталій Васильович Слюсарчук (1564 балів) представник Сторожинецького лісового коледжу (заступник директора СЛФК з навчально-методичної роботи) за підтримки компанії «Андреас Штіль». Сторожинецький лісовий коледж щиро вітає переможця і бажає наступних перемог і звершень.

СЛФК вшановує трагедію Бабиного Яру

В Сторожинецькому лісовому коледжі, на протязі тижня (27.09-01.10), з метою вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України та подій пов’язаних з 80- роковинами трагедії в Бабиному Яру, було проведено наступні заходи:

У СЛФК пройшов тиждень протидії булінгу.

З 27 вересня по 1 жовтня Сторожинецький лісовий коледж долучився до проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу.

“Всесвітній день прибирання і міжнародний день чистих берегів” у Сторожнецькому лісовому фаховому коледжі.

18 вересня колектив СЛФК присвятив суботній день чистоті рідного коледжу і прилеглих територій. Адміністрація, викладачі, техпрацівники і студенти єдиною командою провели генеральне прибирання своєї альма- матері.

СЛФК пам’ятає про героя-відкриття меморіальної дошки Шудравому А.С.

15 вересня у Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі відбулось відкриття меморіальної дошки випускнику коледжу, старшому солдату 80-ї аеромобільної бригади Шудравому Андрію Степановичу, який трагічно загинув під час виконання чергового бойового завдання 13 липня 2014 року в селищі Металіст під Луганськом.

СЛФК долучився до акції – #Яобираюжиття

Сьогодні 10вересня у СЛФК відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького РУП, старшим лейтенантом поліції Григорійчуком Романом Васильовичем.

СЛФК дбає про безбар’єність

Сьогодні у Сторожинецький лісовий фаховий коледж на запрошення адміністрації коледжу завітали представниця Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Чернівецькій ОДА – Валентина Добридіна і голова ГО “Федерація настільного тенісу Сторожинецького району” – Влад Добридін.

Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора «Сторожинецького лісового коледжу»

Керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Закону України “Про фахову передвищу освіту”, розпорядження Кабінету Міністрів України від І 1.12.2019 № 1412-р “Питання управління окремими категоріями закладів освіти державної форми власності, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки”, Типового положення про конкурсний відбір на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.02.2021 № 251 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.04.2021 за № 479/36101, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.07.2021 № 874-р “Про управління окремими категоріями закладів освіти” та у зв’язку з наявністю вакантної посади директора «Сторожинецького лісового коледжу» оголошується конкурс на посаду директора «Сторожинецького лісового коледжу».

У Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі урочисто зустріли 1 вересня.

1 вересня у Сторожинецькому фаховому лісовому коледжі відбулась урочиста лінійка з приводу початку нового навчального року. Студентів, батьків і гостей свята привітали: директор державного підприємства Сторожинецьке лісове господарство Роман Васильович Приказка, благочинний району, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ, митрофорний протоієрей Михайло Смоляк, В. О. директора Олег Володимировч Сівак, заступник директора з навчально-методичної роботи Віталій Васильович Слюсарчук.

Консультації для вступу у Сторожинецький лісовий коледж

Сторожинецький лісовий коледж проводить набір на платні заняття-консультації для вступу у навчальний заклад, які будуть проводитись з 8 червня по 25 червня. Початок занять о 8:30. Контактні телефони: (095) 1749285, (096) 4160259

День відкритих дверей у Сторожинецькому лісовому коледжі

12 травня у Сторожинецькому лісовому коледжі відбувся день відкритих дверей - обмін досвідом з представниками шкільних учнівських лісництв, виступи представників виробництва, організацій, закладів ЗСО.

Наказ Міністерства освіти і науки України "Про виконання обов’язків директора"

Виконувачем обов’язків директора Сторожинецького лісового коледжу призначається Сівак Олег Володимирович.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: «СЛК – 2021»

12 травня 2021 року на базі Сторожинецького лісового коледжу для випускників 9-х та 11-х класів проводиться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: «СЛК – 2021». Початок о 10:00.

#ЧорноБІЛЬ35

З 19 по 26 квітня Сторожинецький лісовий коледж долучився до інформаційної кампанії #ЧорноБІЛЬ35 (35-ті роковини Чорнобильської катастрофи) ініційованої ДОН Чернівецької ОДА.

"Рідна пісня"

Студенти Сторожинецького лісового коледжу взяли участь у обласному фестивалі конкурсі "Рідна пісня"

Всеукраїнський соціальний проект «Мільйон дерев»

Сторожинецький лісовий коледж взяв активну участь у Всеукраїнському соціальному проекті «Мільйон дерев».

Global Money Week 2021

Дистанційне навчання має звичайно свої недоліки та переваги. Не вистачає учасникам освітнього процесу живого спілкування, іноді підводять технічні засоби, але поряд з тим відстань та місце знаходження не є перешкодою для спілкування, набуття досвіду та закріплення знань.

Відеоконференція до Дня землевпорядника

Пандемія, карантин, дистанційне навчання - внесли зміни у наше повсякденне життя. Але традиції навчального закладу, спогади про навчання та плани студентів на майбутнє мають право на існування. Студенти-випускники Сторожинецького лісового коледжу спеціальності "Геодезія та землеустрій", у рамках вивчення дисципліни "Управління земельними ресурсами" до Дня землевпорядника провели відеоконференцію.

Студенти вітають сторожинчан із днем святого Валентина!

Студенти Сторожинецького лісового коледжу вітають із днем святого Валентина! День всіх закоханих або ж день святого Валентина – це свято людей і почуттів. Почуттів, які розкривають і дарують творчість та натхнення.

Студенти Сторожинецького лісового коледжу долучились до фоточеленджу «Разом сильніші»

Щорічно українці відзначають дві знакові події у державотворенні України: 22 січня – День соборності України та 29 січня – річниця бою під залізничною станцію «Крути».

У Сторожинецькому лісовому коледжі педагогічні працівники підвищували професійну майстерність

15 січня у Сторожинецькому лісовому коледжі відбувся педагогічний онлайн-лекторій на тему «Дистанційне навчання: шляхи підвищення професійної майстерності».

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Відтворити відео