Новини

День знань

Сьогодні майже пів тисячі студентів розпочали навчання у Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі.

Відзначення Дня пам’яті та примирення у СЛФК

08 травня в Україні, як і у більшій частині світу, відзначають День пам’яті та примирення, що присвячений усім загиблим у Другій світовій війні. В рамках циклу заходів, у Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі, присвячених до цієї дати, Півторак І.П - провела виховну годину, для студентів групи ОіО-11, на тему – «День пам’яті та примирення – пам’ятаємо та шануємо усіх загиблих». Сівак О.С – викладач історії, разом із студентами групи ЛГ-11, провела студентську конференцію «Пам’ятаємо. Перемагаємо.» Крім того, в рамках проведення заходів та з нагоди Дня пам’яті та примирення, здобувачі освіти власноруч виготовили маки як символів пам’яті жертв війни, а також взяли участь у конкурсі малюнків та газет на дану тематику. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата – День Перемоги над росією, а сьогодні маємо згадувати про закінчення Другої світової війни та пам'ятати про усі її жертви.

СЛФК інформує про проведення місячника з охорони праці та безпеки життєдіяльності Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі — 2023

У 2023 році Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі відзначатиметься 28 квітня, і його темою стане безпечне та здорове робоче середовище як основний принцип і основне право у світі праці. У червні 2022 року Міжнародна конференція праці (МКП) вирішила включити «безпечне та здорове робоче середовище» в систему основних принципів і прав у сфері праці, що діє в МОП. З цієї нагоди Конвенція про безпеку та здоров’я на роботі (№ 155) та Конвенція про основи, що сприяють безпеці та здоров’ю на роботі (№ 187) були проголошені основними конвенціями. У результаті цього рішення всі держави-члени МОП, навіть ті, які не ратифікували вказані конвенції, мають зобов’язання, що випливає вже із самого факту їхнього членства в Організації, дотримуватися, зміцнювати та реалізовувати добросовісно та відповідно до Статуту МОП принципи, що стосуються основних прав, які є предметом цих конвенцій.

ТИЖДЕНЬ ДУХОВНОСТІ В СЛФК

У коледжі, на протязі тижня з 03.04 – по 07.04. 2023 р., було проведено Тиждень духовності. У рамках цього тижня було проведено ряд заходів, головною метою яких було плекання духовності української нації, формування особистості на засадах християнської моралі, доброти, людяності, милосердя, чесності, працьовитості, виховання духовно багатої особистості, яка б усвідомлювала свою відповідальність перед Богом, Батьківщиною, народом. Так, протягом тижня в коледжі було проведено: години спілкування на теми: «Допомагай слабким, маленьким, хворим», онлай-подорож «Сторінками Священної книги», виставка християнської літератури «Світильник істини», перегляд відео-матеріалів «Притча про людські стосунки», «Ввічливі слова», засідання членів гуртка на тему: «Духовна музика у творах українських композиторів», студентська конференція на тему: «Храми України».

Вдосконалюємо здобуті знання

У другій декаді березня у Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі пройшов тиждень циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін.

День землевпорядника

Студенти коледжу спеціальності "Геодезія та землеустрій", у рамках вивчення дисципліни "Основи сільськогосподарського виробництва"......

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вшановує пам’ять наших сучасників – мирних громадян, які у час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014 рік) вийшли на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти нашу національну ідею та вибороти вільну і незалежну країну! Світла пам’ять про кожного героя, який віддав своє життя за ці найвищі цінності та ідеали, – глибоко в нашому серці.

В КОЛЕДЖІ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЄДНАННЯ!

16 лютого в Україні відзначають День єднання. Відповідний Указ “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським рівно рік назад напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну. З цієї нагоди, в Сторожинецькому лісовому коледжі було проведено ряд заходів: підняття Державного Прапору України, виконання Державного Гімну України студентами та викладачами коледжу, а Півторак І.П. – викладач історії, провела виховну годину на тему: «День єднання» для студентів 1 курсу спеціальності «Облік і оподаткування».

День пам’яті Героїв Крут

Щорічно 29 січня відзначають річницю бою під Крутами, знову і знову повертаючись до бою між українськими військовими курсантами та військами червоної армії під командуванням капітана Муравйова під Крутами. 29 січня 1918 року на залізничній платформі в Крутах до 520 українських вояків і студентів з 16 кулеметами та однією гарматою дали бій росіянам, які мали десятикратну перевагу в живій силі, бронепотягах та артилерії. Бій під Крутами тривав близько шести годин, у ньому загинули від 70 до 100 бійців з української сторони. Втрати більшовицьких військ тоді сягнули 300 людей. Українці затримали росіян на чотири дні, що дало змогу укласти Берестейський мирний договір (Брест-Литовський мирний договір). Керівниками груп були проведені тематичні виховні години присвячені 105 річниці Боїв під Крутами.

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня 2006 року, у перший Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, генеральний секретар ООН Кофі Аннан сказав: "Унікальну трагедію Голокосту неможливо виправити. Спомин про нього має зберігатися з соромом і жахом доти, доки триватиме людська пам'ять". 27 січня 1945 року радянська Червона армія звільнила нацистський концентраційний табір смерті "Аушвіц-Біркенау". Солдати знайшли у ньому небагатьох вцілілих, залишки газових камер, тіла вбитих і попіл, залишений після спалення тіл. Лише в "Аушвіці" було вбито близько 1,1 мільйона людей, близько 90 відсотків з яких були євреями - і "Аушвіц" був лише одним з численних місць масових вбивств нацистською Німеччиною в Європі. .

День Збройних Сил України

Сторожинецький лісовий коледж вітає з Днем Збройних Сил України наших дорогих солдат і офіцерів, які мужньо захищають Батьківщину! Щиро зичимо Вам здоров‘я, якнайшвидшої Перемоги і хай вас усіх береже Бог! Слава ЗСУ! Слава Україні!!!.

Міжнародний день волонтерів

Генеральна Асамблея ООН в 1985 році запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку. Відзначається відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН A/RES/40/212. ООН закликала держави здійснити заходи з метою підвищення поінформованості про важливий внесок служби добровольців і тим самим спонукати ще більше людей в усіх сферах діяльності пропонувати свої послуги в якості добровольців як на батьківщині, так і за кордоном. Волонтери (добровольці) — це люди, які свій вільний час витрачають на благо суспільства. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.

26 листопада-запали свічку пам'яті!

Студенти та викладачі коледжу долучилися до всеукраїнської акції Де б ти не був, 26 листопада-запали свічку пам'яті!

День Гідності та Свободи,

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2014 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку. На загальній лінійці студенти коледжу вшанували хвилиною мовчання, всіх тих, хто боровся та загинув незалежність та світле європейське майбутнє нашої держави. Керівниками груп були проведені тематичні виховні години.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА

З нагоди Міжнародного дня студента, яке відзначають 17 листопада, у коледжі відбувся захід за участю вокально-інструментального ансамблю «Юність» (керівник Василь Миколайович Леонтій).

Учні Старожадівського ліцею на екскурсії в коледжі

26 жовтня Сторожинецький лісовий коледж відвідали учні 6-Б та 7-Б класів Опорного закладу Старожадівського ліцею. За ініціативою класних керівників Рибак Нелі Василівни та Рибак Лідії Сергіївни метою екскурсії було ознайомити учнів з історією та природою рідного краю. Викладач коледжу Крилюк Тетяна Петрівна розповіла і ознайомила учнів з унікальними пам’ятками природи та історією садиби Оренштайна, на території якої розташований навчальний заклад. Діти із задоволенням та захопленням пройшлися березовою алеєю, полюбувалися осінньою красою дендропарку. Колектив коледжу сподівається, що через деякий час учні ліцею стануть студентами коледжу, адже такі екскурсії є профорієнтацією.

День захисників і захисниць України,

Відповідно до рекомендацій Департаменту освіти і науки у Сторожинецькому лісовому коледжі було проведено ряд заходів з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, а саме: виховні години по групам, захід для студентів І курсу «Козацькому роду – немає переводу» , участь у акції «Від буковинців нескореним захисникам!», участь студентів групи ОіО-21 Мангера Віктора та Андрійчука Владислава (керівник гуртка Леонтій Василь Миколайович) в онлайн-естафеті єдності до Дня Українського козацтва та Дня захисників і захисниць України « Ми- нащадки козацької слави» з музичним твором «Біля тополі». Студенти записали відеозвернення до захисників та захисниць України.

Про Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» в період з 12 по 17 вересня 2022 року Сторожинецький лісовий коледж з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу приєднався до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» .

Європейська та євроатлантична інтеграція

Європейська та євроатлантична інтеграція є вибором українського народу, підтвердженим Революцією Гідності та закріпленим в Конституції України.

НАШІ ЗАХИСНИКИ

Викладачі, співробітники та студенти коледжу: Ігор Бурдейний, В’ячеслав Гречка, Віктор Малованюк, Олександр Михавків, Максим Пансик, Савчук Євгеній, Віталій Слюсарчук, Олександр Грень, Олександр Бойчук, Федір Борденюк, Микола Ілінчук, Павло Прискорник, Петро Унгурян, Андрій Бечка, Іван Івончак, Юрій Кера, Олег Сіроцінський, Олексій Штац, Дмитро Гуцуляк, Іван Лобзун, Василь Потоцький, Дмитро Грига, Павло Слусаряк, Василь Лаврук, Вадим Матейчук.

Впорядкування доріжок дендропарку

НА БЛАГО РІДНОЇ КРАЇНИ

Червень - гаряча пора для усіх навчальних закладів ПФВО: практики, державні іспити, вступна кампанія…

В СЛФК ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

СЛФК разом зі всією Україною відзначає ДЕНЬ ЄДНАННЯ

16.02.2022 року на виконання указу Президента України №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість у Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі відзначено День єднання.

Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету

Циклова комісія економічних дисциплін долучилася до Всеукраїнського онлайн-флешмобу освітян до Дня безпечного Інтернету в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України

В Сторожинецькому лісовому коледжі вшанували пам’ять Героїв Крут.

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті. Ця історична подія має важливе значення для українського народу та української ідентичності. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.

У СЛФК відзначили День Соборності України

Державне свято День Соборності України студенти коледжу відзначили урочисто та патріотично.

Найкращий український лісоруб працює в СЛФК

Буковинець Віталій Слюсарчук однаково впевнено почуває себе у діловому костюмі із краваткою та «спецовці», шоломі, із бензопилкою в руках. Він працює заступником директора з навчально-методичної роботи Сторожинецького лісового фахового коледжу Чернівецької області, науковець – кандидат сільськогосподарських наук та водночас вальник лісу із майже 20-річним стажем. Нещодавно Віталій Слюсарчук став найкращим на ХХІІІ – му Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності серед лісорубів України з нагоди професійного свята працівників лісового господарства.

Попередження загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період 2021-2022 років.

З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах в зимовий період 2021-2022 років СЛФК ознайомлює з правилами поведінки на льоду та надання першої допомоги потерпілому.

Вітаємо Доскалюк Іванну

Привітання призерці Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

У СЛФК відбулось відкрите заняття з англійської мовив на тему: «National cuisine»

14 грудня 2021р. викладач англійської мови Палій Анна Сергіївна запросила своїх колег на відкрите заняття в групу ОіО-11. Тема заняття «National cuisine»

Про результати рейтингового голосування (виборів) на посаду директора СЛФК

1 грудня 2021 року у СЛФК відбулось рейтингове (таємне) голосування (вибори) на посаду директора СЛФК.

У СЛФК обговорили тему прав людини

13 грудня у групі ОіО-11 практичний психолог/ викладач М. М. Пансик провів виховну годину з теми: “Права людини в Україні і світі”

У СЛФК відбувся захід “Проблеми ВІЛ/СНІДу”

В понеділок 13 грудня в СЛФК відбулася відкрита виховна година в групі ЛГ-11 на тему: «Проблеми ВІЛ/СНІДу».

СЛФК вшанував 70 річницю від дня народження Назарія Яремчука

30 листопада 2021 року виповнилося 70 років від дня народження відомого українського естрадного співака, Героя України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, народного артиста України НАЗАРІЯ ЯРЕМЧУКА.

Вітаємо Доскалюк Іванну

Адміністрація, педколектив, співробітники і студенти вітають Іванну Доскалюк, студентку ІІ курсу групи ОіО -21, яка здобула друге місце в обласному етапі XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Бажаємо нових перемог!

Враження студентки СЛФК про користування платформою ДІЯ. Цифрова освіта

Протягом листопада місяця у СЛФК відбулась інформаційна кампанія “Місяць цифрової грамотності”. В ході ознайомчих бесід і занять практичний психолог/викладач коледжу Максим Михайлович Пансик ознайомив студентів із платформою – Дія. Цифрова освіта.

Протокол №3 засідання виборчої комісії з рейтингового голосування (виборів) на посаду директора СЛФК

Засідання виборчої комісії виборів на посаду директора СЛФК відбулось 30 листопада. Протокол додається.

Команда СЛФК прийняла участь у роботі Круглого столу на тему: «Підготовка бухгалтерів нового покоління в умовах комплексної цифровізації бізнес-процесів»

30 листопада команда СЛФК прийняла участь у роботі Круглого столу на тему: «Підготовка бухгалтерів нового покоління в умовах комплексної цифровізації бізнес-процесів»

Сторожинецький лісовий фаховий коледж вшанував пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

27 листопада колектив СЛФК долучився до Всеукраїнської акції “Запали свічку пам’яті” представники адміністрації, викладачі і студенти запалили свічки пам’яті у своїх оселях о 16.00. Про що прозвітували у соцмережах на особистих сторінках.

Відкрите заняття з дисципліни Облік і звітність у бюджетних установах

Сьогодні (29 листопада 2021 р.) викладач вищої категорії Оксана Володимирівна Костюк провела відкрите заняття з дисципліни Облік і звітність у бюджетних установах на тему: "Облік розрахунків із заробітної плати, страхування і стипендій".

День студента для ЛГ-41

Оскільки 17 листопада група ЛГ-41 перебувала на дистанційній формі навчання (згідно умов дотримання карантинних вимог), то і День студента пройшов для них заочно. Але адміністрація СЛФК вирішила виправити цю ситуацію.

Педагогічні працівники СЛФК взяли участь у онлайн-семінарі НМЦ ВФПО на тему: “Робота практичного психолога ЗФПО в умовах дистанційної освіти: виклики сьогодення”

25 листопада 2021 року практичний психолог/ викладач М. М. Пансик і вихователь/викладач І. П. Півторак СЛФК взяли участь у онлайн-семінарі на тему: “Робота практичного психолога ЗФПО в умовах дистанційної освіти: виклики сьогодення”, що був організований Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти.

У СЛФК відбулось засідання методичного об'єднання керівників і викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти

24 листопада 2021 року на базі СЛФК відбулось засідання методичного об'єднання керівників і викладачів фізичного виховання закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області.

Про графік та організацію зустрічей кандидатів на посаду директора Фахового коледжу з педагогічними та іншими штатними працівниками, здобувачами освіти Фахового коледжу.

ПРОТОКОЛ №6 Організаційного комітету з проведення рейтингового голосування під час конкурсного відбору на посаду директора Сторожинецького лісового фахового коледжу вул. Крейтера, 1, м. Сторожинець, Чернівецька область

Протокол №2 засідання виборчої комісії з рейтингового голосування (виборів) на посаду директора СЛФК

Засідання виборчої комісії виборів на посаду директора СЛФК відбулось 23 листопада. Протокол додається.

В СЛФК вшанували День Гідності і Свободи

22 листопада у всіх групах СЛФК відбулись виховні години присвячені Дню Гідності і Свободи (21 листопада), на яких керівники груп обговорили значення цього пам'ятного дня для України і українського народу. Були згадані передумови, історія і звичайно ж невинні жертви того режиму - Герої Небесної Сотні.

Проекти стратегій розвитку Сторожинецького лісового фахового коледжу кандидатів на посаду директора СЛФК

Проекти стратегій схвалені Наглядовою радою СЛФК розміщуються на сайті коледжу в день схвалення (22 листопада 2021 р.)

Протокол №1 засідання виборчої комісії з рейтингового голосування (виборів) на посаду директора СЛФК

Засідання виборчої комісії на посаду директора СЛФК відбулось 18 листопада. Протокол додається.

У СЛФК відбулась інформаційна кампанія “Місяць цифрової грамотності”

з 3 по 19 листопада у СЛФК відбулась інформаційна кампанія “Місяць цифрової грамотності”, в ході якої практичним психологом коледжу в кожній групі був проведений інформаційно-просвітницький лекторій з елементами навчального тренінгу, присвячений тематиці цифрової грамотності.

Колектив СЛФК взяв участь у онлайн-засіданні студентського самоврядування

Колектив СЛФК взяв участь у онлайн-засіданні студентського самоврядування на тему «Формування позитивного бренду та іміджу ,закладу фахової передвищої освіти: діалог студентського самоврядування і стейкхолдерів»

У СЛФК відзначили День студента

17 листопада у СЛФК відбулось свято до Дня студента. Розпочалось свято із відеопривітання від викладачів і адміністрації коледжу для студентів коледжу.

СЛФК дбає про безпеку студентів

15 листопада у Сторожинецькому лісовому коледжі у всіх групах відбулися виховні години присвячені тематиці безпеки життєдіяльності у закладах освіти, безпеки дорожнього руху, запобігання травматизму на залізничному транспорті. І звичайно червоною лінією проходила тема дотримання карантинних вимог і протидії поширенню вірусної інфекції (СOVID-19).

Повідомлення ДОН Чернівецької ОДА про допуск кандидатів до участі у конкурсі на заміщення посади директора Сторожинецького лісового коледжу

Департамент освіти i науки Чернівецької обласної державної адміністрації повідомляє, що до участі у конкурсі на заміщення посади директора Сторожинецького лісового коледжу допущено наступних кандидатів: Сівак Олег Володимирович, подана інформація кандидата на вищевказану посаду відповідає встановленим законодавством вимогам. Бурдейний Irop Петрович, подана інформація кандидата на вищевказану посаду відповідає встановленим законодавством вимогам.

У СЛФК відбувся виховний захід до Міжнародного дня толерантності

12 листопада вихователь Півторак І. П. і практичний психолог Пансик М. М. провели для студентів коледжу виховну годину до Міжнародного дня толерантності.

День української мови та писемності у СЛФК

8 листопада у Сторожинецькому лісовому коледжі була проведена виховна година присвячена Дню української мови і писемності. Керівник групи Олеся Володимирівна Полішенко розповіла студентам про значення цього знакового дня. Історію його виникнення, традиції проведення і значення свята для держави Україна. А 9 листопада викладач української мови і літератури Оксана Михайлівна Дрозд провела заняття повністю присвячене Дню української мови і писемності, на якому зазначила важливість постійного вдосконалення знання української мови і володіння нею. Потреби її розвитку і популяризації. Продовженням пари було долучення студентів і викладачів коледжу до написання диктанту національної єдності 2021.

У СЛФК відбулися заходи присвячені 103-ій річниці Буковинського віча.

3 листопада 2021 року всі перші пари у Сторожинецькому лісовому коледжі почалися з “історичної п’ятихвилинки” присвяченої 103-ій річниці Буковинського віча, на яких викладачі і студенти згадували кроки Буковнини до воз’єднання з Україною. А 5 листопада вихователь коледжу/викладач Інна Петрівна Півторак провела для студентів коледжу тематичну виховну годину.

Свіча пам'яті...

Колектив Сторожинецького лісового коледжу висловлює щирі співчуття родині з приводу важкої втрати дружини, мами, бабусі Ольги Петрівни Косован. Ольга Петрівна Косован понад два десятки років була завідувачкою бібліотеки Сторожинецького лісового коледжу. Прививала студентам жагу до читання і любов до книги. Проводила виховні, культурно-просвітницькі і патріотичні заходи високого рівня. Завжди усміхнена, привітна, гарна і чуйна людина. Була душею колективу, вміла розрадити і надати мудру пораду. Любила українську народну пісенну традицію, любила Україну, любила життя...
Спочивай у мирі з Богом наша Олечко, ти назавжди залишишся у наших спогадах і серцях...

Студентка СФЛК – учасниця онлайн-естафети єдності «Ми – нащадки козацької слави». Пишаємось!

Студентка ІІ курсу групи ОіО-21 Іванна Доскалюк взяла участь у онлайн-естафеті єдності «Ми – нащадки козацької слави».

СЛФК реалізовує посадковий матеріал, вирощений в лісовому розсаднику при коледжі

Озеленення - це найкраща прикраса, яку людина може творити в парі з природою.

Привітання від студентів СЛФК до Дня Захисників і Захисниць України

Студентська молодь Сторожинецького лісового коледжу вітає Захисників і Захисниць України з їх Днем. Вітає, долучившись до запропнованих форм привітання і проявивши творчість:

“Козацькому роду нема переводу!” у СЛФК була проведена виховна година, присвячена Дню Українського козацтва

11 жовтня для студентів-першокурсників СЛФК була проведена виховна година на тему: “Козацькому роду нема переводу!”, присвячена Дню Українського козацтва.

Увага! Інформація про зустріч випускників у 2021 році

Шановні випускники, двері Сторожинецького лісового коледжу (технікуму) завжди відкриті для вас. Незмінною була, є і буде зустріч випускників нашої альма-матері у третю неділю жовтня. На превеликий жаль, пандемія коронавірусу вносить свої корективи у плани нашого життя. У зв’язку з перебуванням Чернівецької області у зоні карантинних обмежень, зустріч випускників переноситься на невизначений термін (інформацію про проведення буде донесено на сайті коледжу і його сторінках у соціальних мережах).

Зустріч студентів СЛФК із учасником АТО/ООС

Сьогодні 4 жовтня в рамках обласної інформаційної кампанії “Сила нескорених або уклін вам, Захисники України!” приуроченої до “Дня захисників і захисниць України” у СЛФК відбулась виховна година – зустріч з студентів-першокурсників із учасником АТО/ООС, головою громадської організації “Нове суспільство” Олександром Бурдужаном.

Привітання від студентів СЛФК до Дня працівника освіти

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Переможець Всеукраїнського конкурсу- змагання вальників лісу – представник СЛФК

Перше місце серед професіоналів виборов Віталій Васильович Слюсарчук (1564 балів) представник Сторожинецького лісового коледжу (заступник директора СЛФК з навчально-методичної роботи) за підтримки компанії «Андреас Штіль». Сторожинецький лісовий коледж щиро вітає переможця і бажає наступних перемог і звершень.

СЛФК вшановує трагедію Бабиного Яру

В Сторожинецькому лісовому коледжі, на протязі тижня (27.09-01.10), з метою вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України та подій пов’язаних з 80- роковинами трагедії в Бабиному Яру, було проведено наступні заходи:

У СЛФК пройшов тиждень протидії булінгу.

З 27 вересня по 1 жовтня Сторожинецький лісовий коледж долучився до проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу.

“Всесвітній день прибирання і міжнародний день чистих берегів” у Сторожнецькому лісовому фаховому коледжі.

18 вересня колектив СЛФК присвятив суботній день чистоті рідного коледжу і прилеглих територій. Адміністрація, викладачі, техпрацівники і студенти єдиною командою провели генеральне прибирання своєї альма- матері.

СЛФК пам’ятає про героя-відкриття меморіальної дошки Шудравому А.С.

15 вересня у Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі відбулось відкриття меморіальної дошки випускнику коледжу, старшому солдату 80-ї аеромобільної бригади Шудравому Андрію Степановичу, який трагічно загинув під час виконання чергового бойового завдання 13 липня 2014 року в селищі Металіст під Луганськом.

СЛФК долучився до акції – #Яобираюжиття

Сьогодні 10вересня у СЛФК відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції відділу превенції Чернівецького РУП, старшим лейтенантом поліції Григорійчуком Романом Васильовичем.

СЛФК дбає про безбар’єність

Сьогодні у Сторожинецький лісовий фаховий коледж на запрошення адміністрації коледжу завітали представниця Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Чернівецькій ОДА – Валентина Добридіна і голова ГО “Федерація настільного тенісу Сторожинецького району” – Влад Добридін.

Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора «Сторожинецького лісового коледжу»

Керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до Закону України “Про фахову передвищу освіту”, розпорядження Кабінету Міністрів України від І 1.12.2019 № 1412-р “Питання управління окремими категоріями закладів освіти державної форми власності, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки”, Типового положення про конкурсний відбір на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 23.02.2021 № 251 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.04.2021 за № 479/36101, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.07.2021 № 874-р “Про управління окремими категоріями закладів освіти” та у зв’язку з наявністю вакантної посади директора «Сторожинецького лісового коледжу» оголошується конкурс на посаду директора «Сторожинецького лісового коледжу».

У Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі урочисто зустріли 1 вересня.

1 вересня у Сторожинецькому фаховому лісовому коледжі відбулась урочиста лінійка з приводу початку нового навчального року. Студентів, батьків і гостей свята привітали: директор державного підприємства Сторожинецьке лісове господарство Роман Васильович Приказка, благочинний району, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ, митрофорний протоієрей Михайло Смоляк, В. О. директора Олег Володимировч Сівак, заступник директора з навчально-методичної роботи Віталій Васильович Слюсарчук.

Консультації для вступу у Сторожинецький лісовий коледж

Сторожинецький лісовий коледж проводить набір на платні заняття-консультації для вступу у навчальний заклад, які будуть проводитись з 8 червня по 25 червня. Початок занять о 8:30. Контактні телефони: (095) 1749285, (096) 4160259

День відкритих дверей у Сторожинецькому лісовому коледжі

12 травня у Сторожинецькому лісовому коледжі відбувся день відкритих дверей - обмін досвідом з представниками шкільних учнівських лісництв, виступи представників виробництва, організацій, закладів ЗСО.

Наказ Міністерства освіти і науки України "Про виконання обов’язків директора"

Виконувачем обов’язків директора Сторожинецького лісового коледжу призначається Сівак Олег Володимирович.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: «СЛК – 2021»

12 травня 2021 року на базі Сторожинецького лісового коледжу для випускників 9-х та 11-х класів проводиться ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ: «СЛК – 2021». Початок о 10:00.

#ЧорноБІЛЬ35

З 19 по 26 квітня Сторожинецький лісовий коледж долучився до інформаційної кампанії #ЧорноБІЛЬ35 (35-ті роковини Чорнобильської катастрофи) ініційованої ДОН Чернівецької ОДА.

"Рідна пісня"

Студенти Сторожинецького лісового коледжу взяли участь у обласному фестивалі конкурсі "Рідна пісня"

Всеукраїнський соціальний проект «Мільйон дерев»

Сторожинецький лісовий коледж взяв активну участь у Всеукраїнському соціальному проекті «Мільйон дерев».

Global Money Week 2021

Дистанційне навчання має звичайно свої недоліки та переваги. Не вистачає учасникам освітнього процесу живого спілкування, іноді підводять технічні засоби, але поряд з тим відстань та місце знаходження не є перешкодою для спілкування, набуття досвіду та закріплення знань.

Відеоконференція до Дня землевпорядника

Пандемія, карантин, дистанційне навчання - внесли зміни у наше повсякденне життя. Але традиції навчального закладу, спогади про навчання та плани студентів на майбутнє мають право на існування. Студенти-випускники Сторожинецького лісового коледжу спеціальності "Геодезія та землеустрій", у рамках вивчення дисципліни "Управління земельними ресурсами" до Дня землевпорядника провели відеоконференцію.

Студенти вітають сторожинчан із днем святого Валентина!

Студенти Сторожинецького лісового коледжу вітають із днем святого Валентина! День всіх закоханих або ж день святого Валентина – це свято людей і почуттів. Почуттів, які розкривають і дарують творчість та натхнення.

Студенти Сторожинецького лісового коледжу долучились до фоточеленджу «Разом сильніші»

Щорічно українці відзначають дві знакові події у державотворенні України: 22 січня – День соборності України та 29 січня – річниця бою під залізничною станцію «Крути».

У Сторожинецькому лісовому коледжі педагогічні працівники підвищували професійну майстерність

15 січня у Сторожинецькому лісовому коледжі відбувся педагогічний онлайн-лекторій на тему «Дистанційне навчання: шляхи підвищення професійної майстерності».

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Відтворити відео