Новини

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Відтворити відео

    ДО ВІДОМА ВСТУПНИКІВ

 

Прийом заяв та документів вступників додатково буде здійснюватися з 1 серпня 2020 року до 18:00 22 серпня 2020 року.

Вступні іспити, творчі конкурси для цієї категорії вступників проводяться з 23 до 29 серпня 2020 року включно.

Рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12:00 31 серпня 2020 року.

Вступники, які отримали рекомендації для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 12:00 3 вересня 2020 року.

Зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб відбувається не пізніше 12:00 5 вересня 2020 року.

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Вересневий осінній ранок Сторожинецький лісовий коледж зустрів у традиційно піднесеному настрої: веселі, з новими силами після канікул студенти і викладачі, схвильовані батьки, гості свята – усі поринули у атмосферу Дня знань.

Після урочистого відкриття заходу до великої студентської родини звернувся її очільник – директор коледжу В.М. Плакош, який привітав усіх присутніх із початком навчального року та повідомив про плани і перспективи на найближче майбутнє.

Далі слово надали гостям свята. Із привітанням та нагородами звернувся перший заступник голови міської ради П.М. Брижак. Благословив студентів та викладачів на успішне навчання благочинний Сторожинецького району отець Михайло.

Святковий настрій та гарну атмосферу підтримували ведучі заходу Наталя Прокопенко і Олександра Стадлер. А студентський ансамбль «Юність» порадував пісенними дарунками всіх присутніх.

Щороку у велику студентську родину вливається молоде поповнення – студенти І курсу, тому традиційно найбільше уваги було звернено саме їм.

Від імені викладачів виступила керівник групи ЛГ-11 Прокопенко Г.І., яка побажала гарного старту в новому навчальному році як студентам, так і всьому колективу коледжу.

Представлення груп та їхніх кураторів, передача “Ключа знань” від старшокурсників, заповіді випускників коледжу – усе було направлено на “першачків”. Саме вони і мали честь першими зайти до аудиторій коледжу після завершення заходу.

Бажаємо їм та усім студентам і викладачам коледжу натхнення, успіхів та Божого благословення. У добру путь дорогою знань!

Малованюк В.Д., заст. директора з виховної роботи

День знань