Global Money Week 2021

Дистанційне навчання має звичайно свої недоліки та переваги. Не вистачає учасникам освітнього процесу живого спілкування, іноді підводять технічні засоби, але поряд з тим відстань та місце знаходження не є перешкодою для спілкування, набуття досвіду та закріплення знань.

Студенти-випускники Сторожинецького лісового коледжу спеціальності “Облік і оподаткування” долучилися до святкування Global Money Week 2021 за запрошенням кандидата економічних наук, старшого викладача Кафедри фінансів, банківської справи та страхування Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету Мордань Євгенії Юріївни.

В онлайн-грі на тему : “Валюти світу” найкращі результати показали Валерія Іщенко (І місце), Катерина Олійник (ІІ місце) та Вікторія Сенижук (ІІІ місце). Студенти перевірили свої знання з фінансової грамотності та зрозуміли, що і граючись, можна навчатись, основне щоб було бажання.

Викладачі циклової комісії економічних дисциплін коледжу сподіваються, що що лави студентів Сторожинецького лісового коледжу поповняться випускниками шкіл, а випускники – майбутні фахівці з обліку та оподаткування продовжать навчання за спеціальністю і можливо, навіть не зважаючи на відстань, оберуть Сумський державний університет.

Викладач Костюк О.В.