Дистанційне навчання в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), Сторожинецький лісовий фаховий коледж перейшов на дистанційну форму навчання. Для цього було розроблено положення про дистанційну форму навчання у закладі.

Для організації освітнього процесу в умовах карантину і забезпечення виконання освітніх програм в Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі впроваджена система дистанційного навчання G Suite for Education. Доступ можливий лише з облікового запису (акаунта) G Suite (*.stlk.in.ua).

Інструкція для реєстрації    https://www.youtube.com/watch?v=grn5h2i0ntI

Платформа MOODLE  (https://stlkmoodle.gnomio.com) містить велику кількість різноманітних навчальних елементів (так званих «модулів»), які забезпечують діалог та співпрацю між викладачем та студентами. Співпраця викладача зі студентами відбувається за допомогою двох типів модулів: «Види діяльності» та «Ресурси». Ця група модулів передбачає можливість створення завдань для оцінювання студентів. Ці об’єкти надають можливості для спілкування зі студентами (наприклад, об’єкти «Форум», «Чат», «Зворотній зв’язок»), їхнього тестування (модуль «Тести»), виконання завдань, що передбачають завантаження файлів з результатами роботи (наприклад, модулі «завдання» чи «семінар»), розміщення елементів для спільної роботи (модуль «Вікі») та ін. Викладач сам обирає, які з цих об’єктів розміщувати на курсі, виходячи з мети та завдань навчальної дисципліни.

Оцінювання навчальних досягнень студентів відбувається систематично в режимі онлайн, шляхом перевірки практичних і лабораторних робіт, які студенти надсилають викладачам, також часто використовуються тестові завдання для контролю знань. Згідно Графіка освітнього процесу на 2020/2021 навчальний рік в режимі онлайн також відбуваються захисти курсових проектів і робіт та екзаменаційні сесії для студентів денної та заочної форми навчання.

Нормативне забезпечення дистанційного навчання:

  1. Наказ «Про затвердження Положення про дистанційну форму навчання»
  2. Положення про дистанційну форму навчання
  3. Наказ «Про організацію освітнього процесу в 2020-2021 навчальному році»
  4. Наказ «Щодо продовження дії наказу»
  5. Наказ «Про простій»
  6. Наказ «Про переведення на 0,5 ставки»