У Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі урочисто зустріли перше вересня.

1 вересня у Сторожинецькому фаховому лісовому коледжі відбулась урочиста лінійка з приводу початку нового навчального року. Студентів, батьків і гостей свята привітали: директор державного підприємства Сторожинецьке лісове господарство Роман Васильович Приказка, благочинний району, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ, митрофорний протоієрей Михайло Смоляк, В. О. директора Олег Володимировч Сівак, заступник директора з навчально-методичної роботи Віталій Васильович Слюсарчук. Із мотиваційною і святковою промовою до студентів-першокурсників звернулась викладач Олеся Володимирівна Полішенко. А від студентів звучали приємні і надихаючі слова, а також мелодійна і дзвінка українська пісня.
Опісля лінійки, студенти і викладачі поринули у світ пар, занять і виховних годин. А для батьків студентів були проведені загальні батьківські збори.
Сторожинецький фаховий лісовий коледж щиро вітає всіх освітян, учнів і студентів, батьків і всіх причетних із початком нового навчального року. Здоров’я, наснаги і досягнень.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять
На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *