ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ М. М. ЯКОВИШИНА -2019

       Вже в дев’ятнадцятий раз, напередодні професійного свята “День працівника лісу” у коледжі відбувся традиційний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті колишнього заст. директора з навчальної роботи Яковишина М.М. Його учасниками стали команди усіх навчальних груп денного відділення навчального закладу.

     Протягом трьох днів за круговою системою на стадіоні коледжу в запеклій і безкомпромісній боротьбі проходили футбольні баталії. А переможцями турніру стали навчальні групи ЛГ- 31 (керівник групи Михавків О.М.), ЛГ- 42 (керівник групи Велич В.С.), та ЛГ- 43 (керівник групи Марчук Н.В.).

       Судейська колегія також визначила найкращих спортсменів в окремих номінаціях. Ними стали Тимчук Денис (кращий воротар), Унгурян Валентин (кращий бомбардир)та Ігнатюк Олександр (кращий гравець турніру).

       Переможці турніру були нагороджені перехідним кубком, цінним призом та пам’ятними медалями. Призери також отримали пам’ятні медалі та цінні подарунки. Кращі гравці турніру нагороджені почесним грамотами та грошовими преміями.

Черней Р.Н., керівник фізичного виховання коледжу