Студентка СФЛК – учасниця онлайн-естафети єдності «Ми – нащадки козацької слави». Пишаємось!

12-13 жовтня відповідно до Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, Національної молодіжної стратегії до 2030 року Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» 12 жовтня 2021 року організувала проведення онлайн-естафети єдності до Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисника України «Ми – нащадки козацької слави».

Від Сторожинецького лісового фахового коледжу з авторським віршем виступила студентка ІІ курсу групи ОіО-21 Іванна Доскалюк. Авторська поезія Іванни “Наш Андрій”- це не просто вірш, а вшанування пам’яті випускника нашого коледжу Шудравого Андрія Степановча старшого солдата 80-ї ДШБ ЗСУ, що загинув в зоні АТО, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет України. Герої не вмирають, доки жива пам’ять про них. Слава Україні! Героям слава!

Щиро пишаємось поетичним талантом Іванни і бажаємо їй ліричного натхнення, творчих досягнень і подальшого зростання у майстерності слова.