СЛФК дбає про безбар’єність

Сьогодні у Сторожинецький лісовий фаховий коледж на запрошення адміністрації коледжу завітали представниця Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Чернівецькій ОДА – Валентина Добридіна і голова ГО “Федерація настільного тенісу Сторожинецького району” – Влад Добридін.

Основною метою зустрічі було ефективне і правильне виконання проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю (затверджений постановою КМУ від 26.05.2021 №537).В. О. директора коледжу Олег Сівак, заступники директора Віталій Слюсарчук і Олександр Грень, практичний психолог Максим Пансик, а також завідувач господарством Роман Канарський разом з гостями здійснили аудит безбар’єрності навчального закладу. А опісля плідно поспілкувались з питань проблематики доступності освітніх і соціальних послуг для людей з інвалідністю і можливих шляхів їх вирішення.

Кінцевими висновками зустрічі були домовленості про постійну взаємодію коледжу і представниці Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Чернівецькій ОДА стосовно питань вищезгаданої тематики.Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку Валентині Добридіній і Владу Добридіну за виділений час, консультування і поради стосовно покращення рівня безбар’єрності коледжу.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 3 людини, люди сидять, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, сидить та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять, люди стоять та на відкритому повітрі