У Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі урочисто зустріли 1 вересня.

1 вересня у Сторожинецькому фаховому лісовому коледжі відбулась урочиста лінійка з приводу початку нового навчального року. Студентів, батьків і гостей свята привітали: директор державного підприємства Сторожинецьке лісове господарство Роман Васильович Приказка, благочинний району, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ, митрофорний протоієрей Михайло Смоляк, В. О. директора Олег Володимирович Сівак, заступник директора з навчально-методичної роботи Віталій Васильович Слюсарчук. Із мотиваційною і святковою промовою до студентів-першокурсників звернулась викладач Олеся Володимирівна Полішенко. А від студентів звучали приємні і надихаючі слова, а також мелодійна і дзвінка українська пісня.
Опісля лінійки, студенти і викладачі поринули у світ пар, занять і виховних годин. А для батьків студентів були проведені загальні батьківські збори.
Сторожинецький фаховий лісовий коледж щиро вітає всіх освітян, учнів і студентів, батьків і всіх причетних із початком нового навчального року. Здоров’я, наснаги і досягнень.