Колектив СЛФК взяв участь у онлайн-засіданні студентського самоврядування на тему «Формування позитивного бренду та іміджу ,закладу фахової передвищої освіти: діалог студентського самоврядування і стейкхолдерів»

16 листопада о 15.00 розпочалось онлайн-засідання студентського самоврядування на тему «Формування позитивного бренду та іміджу ,закладу фахової передвищої освіти: діалог студентського самоврядування і стейкхолдерів», в якому взяли участь студенти СЛФК, учасники студентської ради коледжу Єлизавета Семенишина (голова парламентського сектору культ-масової роботи), Олеся Королюк (голова парламентського сектору інформаційної і редакційної роботи), вихователь/ викладач коледжу І.П. Півторак і практичний психолог/ викладач коледжу М. М. Пансик.

Максим Михайлович окрім участі у якості глядача, також виступив доповідачем на онлайн засіданні з доповіддю-презентацією на тему: “Стейкхолдери як фактор розвитку особистості студента і майбутнього професіонала”, в якій розкрив досягнення коледжу у роботі із стейкхолдерами.