День працівника лісу

          По добрій традиції у переддень професійного свята Дня працівника лісу у коледжі була проведена посвята першокурсників у студенти. У святковій залі зібралися викладачі, співробітники та студенти. З нагоди професійного свята усіх присутніх, а особливо студентів нового набору, привітав викладач вищої категорії, голова циклової комісії лісо біологічних дисциплін Олег Погрібний. На згадку про пам’ятну подію Олег Михайлович вручив кожній групі першокурсників саджанці туї пірамідальної, вирощені в горшечках, які останні вже висадили в дендропарку навчального закладу.

          Особливо зворушливим був момент урочистої клятви студентів І курсу, під час якої вони пообіцяли наполегливо оволодівати основами спеціальних наук щоб стати високо професійними спеціалістами лісового господарства та бухгалтерського обліку.

          На урочистостях було зачитано святковий наказ, згідно якого було відмічено цілий ряд співробітників та студентів навчального закладу. Відрадно, що за досягнуті успіхи в навчанні та активну участь у громадському життя колективу 43 студентам були вручені грошові премії.

         Для   усіх присутніх виступив з чудовими номерами вокальний ансамбль коледжу «Юність».

Малованюк В.Д., заст. директора з виховної роботи.