ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В СЛФК

      21 травня 2024 року  у Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі було проведено День відкритих дверей. Метою заходу було ознайомити випускників шкіл з основними спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в коледжі.

Ознайомлення з навчально-матеріальною  базою коледжу відбулося в рамках проведення навчально-краєзнавчого квесту. Учасниками квесту стали учні 9 класів Панківського НВК, Сторожинецької ЗОШ I- III ст., Сторожинецької гімназії, ОЗ «Сторожинецького ліцею», Сторожинецького ліцею №1, Купського ліцею №2. Для майбутніх абітурієнтів це був неймовірний день, сповнений незабутніх вражень та  набутих знань.

           Програма квесту була досить насиченою, розписана по хвилинах. У заході були залучені я квикладачі, так і студенти коледжу. Кожен з виконавців був задіяний на певній локації, де учасники виконували завдання квесту, що містили не тільки розважальний характер, але й сприяли  набуттю нових знань.

Учасники вчилися орієнтуватися за мапою,  на кожній локації давали відповіді  на запитання, пов’язані з флорою і фауною дендропарку, розв’язували екологічні головоломки, брали участь у командних іграх.  Завдання квесту сприяли розвитку логічного мислення, навичок комунікації та екологічної свідомості. Цей інтерактивний формат заходу дозволив дітям весело та з користю провести час, поділитися враженнями, отримати  нові знання та детальніше ознайомитися з історією дендропарку   та життям коледжу. В свою чергу студенти нашого коледжу активно взаємодіяли з учасниками квесту, показували свої знання та вміння з різних спеціальностей,  які здобувають у коледжі.

        За підсумками навчально-краєзнавчого квесту кожна команда була нагороджена  за активну  участь у заході.

        Студенти та викладачі Сторожинецького лісового фахового коледжу щиро вдячні всім навчальним закладам, які долучилися до нашого заходу.

         Ваш інтерес до нашого колледжу надихає нас на нові звершення та події!

        З нетерпінням чекаємо на вас у стінах нашого коледжу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *