В Сторожинецькому лісовому коледжі вшанували пам’ять Героїв Крут.

Битва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті. Ця історична подія має важливе значення для українського народу та української ідентичності. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.

     З метою вшанування подвигу українських юнаків, які героїчно боронили Вітчизну у бою під Крутами та виховання у студентів патріотизму, гордості за героїчне минуле та сьогодення Українського народу в коледжі відбулося ряд заходів, так  вихователь Півторак І.П., 28 січня 2022р.,  провела виховний захід (онлайн) на тему: «Памятай про Крути…». Учасники заходу вшановували пам’ять  Героїв Крут, які 104 роки тому зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію, яка сунула на Київ, щоб задушити молоду Українську державу. Вище за власне життя молоді українці поставили свободу і гідність.

     Вшанували пам’ять Героїв Крут і в кожній академічній групі. Виховна година 31 січня 2022р. була приурочена цій історичній даті. Керівники груп закликали студентів не забувати ціною яких неймовірних зусиль та трагічних втрат Україна заявила про своє право бути вільною та незалежною державою. А в  бібліотеці коледжу було організовано виставку: «Герої Крут. Незламність духу української молоді».