Вдосконалюємо здобуті знання

У другій декаді березня у Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі пройшов тиждень циклової комісії загальноосвітніх та гуманітарних дисциплін. Метою подібних заходів є контроль і поглиблення знань з навчальних дисциплін, що опановують студенти, сприяння їхньому інтелектуальному і духовному розвитку, надання можливості реалізувати свій творчий потенціал, створення умов для його розвитку.

Викладачами циклу впродовж «Тижня» було організовано багато пізнавальних, навчальних і виховних заходів. Розпочався він відкритою виховною годиною «Мистецька спадщина Тараса Шевченка», яку провела викладач історії Сівак Ольга Степанівна для першокурсників усіх спеціальностей.

  Далі естафету перехопив Шморгун Олександр Анатолійович, який підготував вікторину зі студентами І курсу на краще знання предмету «Захист України». Викладачі  природничих дисциплін Полішенко Олеся Володимирівна та Стерлікова Тетяна Олександрівна організували вже традиційну навчальну конференцію зі студентами П курсу спеціальності «Лісове господарство» на тему: «Природа Буковини». Цікаві доповіді про рослинний світ Чернівецької області, ґрунти і лікарські рослини Буковини представили Демедюк Ярослав, Королюк Олеся, Няйко Катерина, Педуре Іван, Танасійчук Ангеліна і Майстер Максим.

Вагомим внеском в роботу тижня стали Шевченківські читання та конкурс стіннівок, приурочених річниці  народження Тараса Шевченка,  які провела викладач української мови і літератури Дрозд Оксана Михайлівна. Вагому перемогу у конкурсі здобули дівчата спеціальності Облік і оподаткування. Також в рамках «Тижня» відбулися предметні олімпіади загальноосвітнього циклу. Переможці були нагороджені грамотами і подяками.

Гарним завершенням заходу в стала відкрита виховна година до Дня українського добровольця, яку напередодні свята підготувала викладач історії і культурології Півторак Інна Петрівна аз студентами спеціальності Геодезія та землеустрій.

Свято було пронизане червоною ниткою патріотизму, любові до рідного краю, віри в Перемогу і ЗСУ та залишило по собі приємні спогади і світлини.

Голова Циклової комісії загальноосвітніх і гуманітарних дисциплін

                                                                               Тетяна СТЕРЛІКОВА