У СЛФК пройшов тиждень протидії булінгу.

З 27 вересня по 1 жовтня Сторожинецький лісовий коледж долучився до проведення Всеукраїнського тижня протидії булінгу.

Для студентів першого курсу протягом тижня були проведені керівниками груп виховні години відповідної тематики, а практичним психологом коледжу Максимом Михайловичем Пансиком заняття у формі групових обговорень проблематики протидії булінгу. На яких студенти мали змогу не тільки ознайомитись з поняттям булінгу, його ознаками, видами, відповідальністю за вчинення останнього, але і висловити свої думки щодо причин присутності такого явища у молодіжному середовищі, розробити власні ефективні шляхи з подолання булінгу, створити моделі поведінки допомоги для жертв і свідків булінгу.

Немалу дискусію викликало створення моделі поведінки допомоги для осіб, що вчиняють булінг. Але природній гуманізм взяв гору. І студенти дійшли спільної точки зору – особа, що вчинила булінг повинна понести справедливе покарання, але не слід забувати про те, що часто і вона потребує психологічної, соціальної і звичної людської підтримки.

Також жваве обговорення викликало питання кібер-булінгу. Основним висновком якого стала теза – моя безпека в інтернеті – моя відповідальність.

Заходи з профілактики і протидії явищам булінгу із залученням представників правоохоронних органів, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, а також громадських організацій заплановані для проведення і протягом всього навчального року.