СЛФК пам’ятає про героя-відкриття меморіальної дошки Шудравому А.С.

15 вересня у Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі відбулось відкриття меморіальної дошки випускнику коледжу, старшому солдату 80-ї аеромобільної бригади Шудравому Андрію Степановичу, який трагічно загинув під час виконання чергового бойового завдання 13 липня 2014 року в селищі Металіст під Луганськом.

На заході були присутні представники духовенства, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, військкомату, тер.оборони, спілки ветеранів АТО, волонтери, за ініціативи і сприяння, яких був виготовлений пам’ятний знак, побратими Андрія.

Та найголовнішими людьми на заході були рідні Андрія – мама Оксана, батько Степан і син Дмитро. Для них в пам’ять про Андрія від студентів, викладачів і гостей звучали теплі слова спогадів і сумні та щирі слова прози і поезії.
Андрій був лідером, старостою групи, старостою гуртожитку, активним студентом у навчанні і позанавчальних заходах. Саме таким він залишиться у серцях і спогадах людей. Адже герої не вмирають. Вони живуть, доки жива пам’ять про них.

Сьогодні 15 вересня 2021 року Андрію мало виповнитись 32 роки. Слава Україні! Героям слава!

На зображенні може бути: 1 особа
На зображенні може бути: 5 людей, квітка та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоять
На зображенні може бути: 1 особа та стоїть
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та текст «cTenaHoBи4 15.09.1989-13.07.2014»