СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ВИШИВАНКИ В СЛФК

16 травня 2024 року Всесвітній день вишиванки — це міжнародне
свято, яке покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Саме в цей день у Сторожинецькому лісовому фаховому коледжі було проведено захоплюючий навчально- краєзнавчий квест, присвячений нашим традиціям і культурі. Учасниками заходу стали діти із сімей переселенців з тимчасово-окупованих східних областей України, що проживають на території Сторожинеччини. Під час квесту учасники мали можливість дізнатися більше про історію нашого краю
та життя коледжу. Завдання та вікторини були підготовлені студентською радою та викладачами коледжу.
Прогулянка мальовничими алеями нашого дендропарку, знайомство з його тваринним та рослинним світом, міні-екскурсія по неймовірному Панському маєтку Оренштайнів, музичні та спортивні змагання, створили особливу атмосферу, де кожен міг відчути єдність з природою та культурною спадщиною нашого народу.
Ідея проведення квесту народилася у співпраці з Наталею Горвасюк –
головою громадської організації «Платформа творчої активності та
суспільного розвитку «Зерно єдності»», яка працює на території
Сторожинецької громади.
Ми вдячні всім, хто приєднався до нашого заходу, особливо дітям та
їхнім батькам за активність та інтерес до нашого коледжу. Сподіваємось, що в майбутньому частина дітей, залишившись проживати у нашій громаді, обере для подальшого навчання сааме Сторожинецький лісовий фаховий коледж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *