Переможець Всеукраїнського конкурсу- змагання вальників лісу – представник СЛФК

В останній тиждень вересня на базі державного підприємства «Тетерівське лісове господарство» Київського обласного і по місту Київ управління лісового та мисливського господарства відбулися змагання працівників лісових господарств – Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу. Організаторами конкурсу є Державне агентство лісових ресурсів і Товариство лісівників України. 

Перше місце серед професіоналів виборов Віталій Васильович Слюсарчук (1564 балів) представник Сторожинецького лісового коледжу (заступник директора СЛФК з навчально-методичної роботи) за підтримки компанії  «Андреас Штіль». Сторожинецький лісовий коледж щиро вітає переможця і бажає наступних перемог і звершень.

Слід зазначити, що у всеукраїнському змаганні приймали участь 28 команд професіоналів: переможці обласних змагань вальників лісу і 5 юніорів.

Лісоруби змагатимуться у п’яти конкурсних видах: заміні ланцюга бензопили, комбінованому і точному розпилюванні колод, обрізуванні гілок та звалюванні дерев.

Конкурс-змагання проводиться з метою популяризації професій лісозаготівельної та лісової галузей, адже кваліфікація лісозаготівельників вкрай важлива: акуратно зрубати дерево, не пошкодивши сусідні.

Дана перемога не є першою в послужному списку Вталія Васильовича – не раз займав місце серед найкращих. Та окрім перемоги найбільше тішить, що поруч у заганнях приймають участь колишні студенти-випускники Сторожинецького лісового коледжу – Савчук Артур Миколайович (Хмельницьке ОУЛМГ) і Рокіщук Іван Іванович (Івано-Франківське ОУМЛГ). Ще раз вітаємо переможця і учасників.Ще раз бажаємо нових перемогі звершень.

На зображенні може бути: дерево
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та текст «STIHL cnoHcop STIHL STIHL STIHL REDMI NOTE 9/PRO AI AI QUAD CAMERA»
На зображенні може бути: 3 людини, зокрема Віталій Слюсарчук та люди стоять
На зображенні може бути: 2 людини, зокрема Віталій Слюсарчук, люди стоять та на відкритому повітрі
Немає опису світлини.