“Козацькому роду нема переводу!” у СЛФК була проведена виховна година, присвячена Дню Українського козацтва

11 жовтня для студентів-першокурсників СЛФК була проведена виховна година на тему: “Козацькому роду нема переводу!”, присвячена Дню Українського козацтва.

Викладачі історії Сівак Ольга Степанівна і Півторак Інна Петрівна провели віртуальну екскурсію у часи козацтва. Завдяки інтерактивній презентації і цікавій розповіді студенти мали змогу дізнатись про зародження і походження козацтва, значення слова козак, устрій козацьких державних формувань, професійність козаків у військовій справі, побут і звичне життя козаків, випробування для чоловіків, які прагнули стати справжніми козаками, героїчних і легендарних лідерів козацького середовища – отаманів і гетьманів, роль козаків у національно-визвольних змаганнях і становленні незалежності і державності України.

Висновком виховного заходу стало побажання пам’ятати, що сучасні українці є нащадками козацької слави і боронити територіальну цілісність і незалежність України – це одне із основних завдань справжнього громадянина в умовах сучасних суспільно-політичних подій.