Зустріч студентів СЛФК із учасником АТО/ООС

Сьогодні 4 жовтня в рамках обласної інформаційної кампанії “Сила нескорених або уклін вам, Захисники України!” приуроченої до “Дня захисників і захисниць України” у СЛФК відбулась виховна година – зустріч з студентів-першокурсників із учасником АТО/ООС, головою громадської організації “Нове суспільство” Олександром Бурдужаном.

Розпочалась виховна година з хвилини мовчання за загиблими в зоні АТО/ООС. І продовжилась у формі “Живої історії”. Студенти мали змогу почути і обговорити різні теми і питання з гостем: його життєвий шлях, участь в АТО/ООС, про те, що означає перебувати там де війна і там де мирне небо над головою, складнощі повернення учасників АТО/ООС до мирного життя, різність ставлення цивільних людей до учасників АТО/ООС, як легко і просто виявляти пошану і вдячність ветеранам… Також Олександр нагадав студентам, що зміни в Україні і в їх житі залежать від них самих:

“Бути активним і свідомим громадянином – це вже означає захищати і дбати про Україну. Дотримання законів, участь у житті громади і коледжу, участь у соціальних і громадських проектах, служба в ЗСУ, волонтерство, ніби різні шляхи, але мета одна – сильна і незалежна Україна.

На завершення зустрічі Олександр побажав першокурсникам цінувати життя і молоді роки – “щасливу пору”- студентство – з навчанням, здобуттям професії, спортом, туризмом, дружбою і спогадами на все життя. А також не здаватись і досягати своїх цілей і мрій. Адже незалежною і потужною Україну роблять сильні особистості.

Слід зазначити, що зустрічі з учасниками АТО/ООС заплановані і в інших групах коледжу, а також студенти проявили ініціативу долучитись до інших заходів вшанування захисників і захисниць України. Про які будемо інформувати після їх проведення.


#ДякуюзахисникамізахисницямУкраїни #вихованняБуковини